Zdobądź za darmo mocny link do swojej strony!

Zdobądź link - wymiana linków dofollowStarasz się pozyskiwać linki do swojego serwisu z wartościowych stron? Każdy pozycjoner wie ile pracy trzeba włożyć w pozyskanie wartościowych linków, często nie jest to takie łatwe jak by się mogło wydawać! Dlatego właśnie dziś mam specjalnie dla Ciebie miłą informacje: Teraz możesz całkiem bezpłatnie uzyskać link z bloga o marketingu internetowym i pozycjonowaniu WebSEM.pl!

Oczywiście najlepiej pozyskać link z witryny dobrze prowadzonej, tematycznej i wysoko ocenionej przez Google, nie zapominając o tym, by był to link dofollow. Dlatego daje Ci możliwość uzyskania linków dofollow właśnie teraz!

Chcesz wiedzieć jak zdobyć link do strony? Czytaj dalej!

Na blogu pojawiły się dwa umożliwiające Ci to widgety:

  • Ostatnie komentarze – prezentuje kilka ostatnich komentarzy, gdzie nick autora jest podlinkowany wstawionym przy komentowaniu adresem URL twojej strony internetowej. Im częściej komentujesz – tym większa pewność, że Twój link będzie tam widoczny! Dodatkowo widget ten jest prezentowany site-wide.
  • TOP Komentatorzy – ten widget prezentuje najaktywniejszych komentujących z danego roku. Śledź ranking i komentuj by utrzymać miejsce w czołowej trójce!

Myślę, że zachęci to was do kreatywnego komentowania – a dzięki temu promowania swojego serwisu internetowego. Pierwsza okazja to komentarz do tego postu, nie przegap okazji!

Pomysł nie jest oczywiście nowy, idący bardziej za praktykami kolegów z branży (Lexy, Gdaq). Na koniec wspomnę, że brane są pod uwagę komentarze merytoryczne i z nicków użytkowych a nie pozycjonowanych fraz.

😉

grafika: http://www.freedigitalphotos.net/

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


118 thoughts on “Zdobądź za darmo mocny link do swojej strony!

  1. Super wypowiedzi aczkolwiek brakuje uwag szczególnych do branży prawniczej. Trzeba bowiem mieć na uwadze pewne ograniczenie dotyczące marketingu przewidziane dla kancelarii adwokackich i radcowskich. Tak poza tym podoba mi się prosty przekaz autora.

  2. Ciekawa opcja dla sklepów, choć efekt trudno przewidzieć, jak wszystko w Google. Sklep z kosmetykami naturalnymi głownie pozyskuje linki z blogów kosmetycznych ale te są różnej jakości i nie zawsze to działa.

  3. Każda branża ma swoje „ukryte” zasoby linków – ale wcale nie tak łatwo je znaleźć i wykorzystać. Warto też analizować konkurencję i śledzić ich ruchy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *