Wikipedia w nowych szatach…

Dziś luźny wpis na temat powiewu świeżości w Wikipedii. Pokazane poniżej efekty można włączyć jedynie jeśli jest się zalogowanym użytkownikiem, na szczęście mam tam konto.

Wikipedia prezentuje się w mojej ocenie zjawiskowo. Czemu? Bo tak olbrzymi serwis o takiej renomie w tej zmianie wykazuje duży krok na przód względem aktualnej wizualizacji, jednocześnie zachowując umiar w tym wszystkim na tyle, że dawni bywalcy nie przeżyją zawału: „Kurna gdzie jest nasza Wiki”. 🙂

W mojej ocenie layout jest ciekawy, nie rozskupia. Jest subtelny. 🙂

wikinewKliknij by zobaczyć w większym rozmiarze.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


3 thoughts on “Wikipedia w nowych szatach…

  1. @ Knapior – strona http://wikipedia.pl należy do stowarzyszenia, które zajmuje się promocją i edukacją dotyczącą projektów wiki. Fundacja Wikimedia (co innego niż stowarzyszenie) posiada tylko jedną główną stronę http://pl.wikipedia.org i w żadnym kraju nie kupuje innych adresów. Dla rozróżnienia, że Stowarzyszenie Wikimedia Polska nie jest właścicielem Wikipedii powstała właśnie odrębna wyszukiwarka.
    Autora strony przepraszam za offtopic 🙂 Jeśli spodobał się layout to z tego co wiem pół roku temu w wersji beta dla zarejestrowanych był dostępny też nowy edytor tekstu, ale nie mam pojęcia czy jest teraz.

  2. dawniej było przekierowanie na pl.wikipedia.org. Cóż, nie wiem czy taka przejściówka to dobry pomysł, ale Wikiowcy chyba wiedzą co robią 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *