Szkolenie Google Analytics – relacja ze szkolenia

Szkolenia SEO/SEM - SilesiaSEM Kontynuując tradycję opisywania szkoleń w których uczestniczyłem, czas na krótką relację ze szkolenia Kingi Gołębiewskiej, która prowadziła wczoraj szkolenie Google Analytics. Chcesz dowiedzieć się jak było na szkoleniu? Jakie tematy Kinga poruszała oraz jak można było skorzystać na tej wiedzy? Polecam krótką prezentację, którą przygotowałem. 

Na początek tylko krótko o tym skąd pomysł wybrania się na szkolenie GA – otóż, jakiś czas temu brałem udział w konkursie na koncepcję strategii social media dla największego w Polsce forum o pozycjonowaniu – dobrze znanego wszystkim PiO. Sukces i pierwsze miejsce okraszone było właśnie wygraną szkolenia SilesiaSEM. Nie przedłużając wstępu, zapraszam do prezentacji 😉

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


5 thoughts on “Szkolenie Google Analytics – relacja ze szkolenia

  1. Fajne podsumowanie tej ogromnej dawki wiedzy od Kingi. Dobra robota Seba!

    P.S. Jeszcze raz dzięki za wyjaśnienie kilku kwestii SEO

  2. Świetnie, że się podobało, zwłaszcza, że był to debiut Kingi w prowadzeniu tego tematu na szkoleniu, ale jakże udany debiut, prawda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *