SEM Prasówka #6

Prasa marketingu internetowego, optymalizacji dla wyszukiwarek oraz e-commerce.
sxc.hu, bizior

Dziś kolejna prasówka z naszej branży – jednym z nich jest relacja, którą warto obejrzeć – Radom IT. Ale to nie wszystko, chcę wam także polecić dwa konkursy z nagrodami!

  1. AntyGen – Radom IT 5 – nagrania – dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli być obecni. Lubie tego typu relacje z video, są idealne dla mających mało czasu 😉
  2. Zarabianie-na-blogu.pl – 23 pomysły na to skąd brać inspiracje do wpisów na bloga – Gościnny wpis Marcin Samsela to także coś dla zbyt zajętych, nie muszą z dużym wyprzedzeniem pisać – by zawsze mieć listę sposobów na nowy wpis. Korzystać i blogować!
  3. Searchengineland – SRemoving Pages From Google: A Comprehensive Guide For Content Owners – kompleksowo, krok po kroku i skutecznie – czyli jak coś wyeliminować z indeksu.


Na koniec polecę konkurs u Gdaq’a w którym możecie wygrać nagrodę o wartości prawie 200 zł, oraz Konkurs Semahead – konkurs wiedzy nt. Google.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


One thought on “SEM Prasówka #6

  1. Skąd brać pomysły na nowe wpisy? 23 wskazówki
    Autorem dzisiejszego wpisu gościnnego jest Marcin Samsel, autor bloga Rentier.

    Mała poprawka – to nie Krzysztof napisał wpis;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *