SEM Prasówka #4

Prasa marketingu internetowego, optymalizacji dla wyszukiwarek oraz e-commerce.
sxc.hu, bizior

Oprócz wielu ciekawych artykułów z SEO/SEM w ostatnim okresie największą popularnością w branży cieszyła się szeroko opisywana nowość wydawnicza wśród kwartalników branżowych – SEM Specialist. O tym jednak na końcu, teraz najważniejsze artykuły tego tygodnia:

  1. [ANG] Search Engine Land.com – More SEO Myths About Website Usability – jedna z moich ulubionych autorek, Shari Thurow opisuje mity SEO żarujące na użyteczności stron internetowych
  2. SprawnyMarketing – Niebezpieczny Rel-canonical – opisano ryzyko jakie niesie zbyt śmiałe posługiwanie się tym instrumentem, oraz jego przykre konsekwencje.
  3. MaciejGluszek.com – Zmiany W Google Nadzieją Na Lepsze Jutro? – tekst spoza core SEM’owej blogosfery, warto zapoznać się z tym spojrzeniem, że content jednak king 😉


Wracając do SEM Specialist, w którym to kwartalniku również możecie czytać moje artykuły – był opisywany przez najważniejsze media naszej branży: SprawnyMarketing, Lexy, Gdaq‚a, WebAudit Blog. Polecam zarówno te wpisy jak i sam magazyn.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *