SEM Prasówka #3

Prasa marketingu internetowego, optymalizacji dla wyszukiwarek oraz e-commerce.
sxc.hu, bizior

W tym tygodniu mocno social mediowo, zarówno na WebSEM.pl jak i na innych serwisach. Media społecznościowe stają się wizją na przyszłość wyszukiwarek internetowych.

  1. SprawnyMarketing.pl – Facebookowe „lajki” w algorytmie Binga! Nie zrobił Google, robi Microsoft – Bing planuje wykorzystywać algorytmy lajków z FaceBooka w celu dostarczania lepszych wyników wyszukiwania.
  2. SemAhead.pl – Wynik Jakości w teorii i praktyce – Doskonały wpis zestawiający rozważania teoretyczne i czysto praktyczne podejście do tematu wyników jakości w Google AdWords.
  3. SemAhead.pl – Jak zostać kwalifikowanym specjalistą Google – zdobywanie nowych kwalifikacji i polepszanie warsztatu jest stałym elementem pracy ludzi branży SEO/SEM. Wpis systematyzuje szereg możliwości dostępnych dla osób jak i firm, dzięki których mogą uzyskać oni odpowiednie kwalifikacje potwierdzone przez Google.com w ich programie certyfikacji.
  4. Zarabianie-na-blogu.pl – Czy warto mieć własny produkt? – wyczerpujący wpis Krzyśka przekonujący nas do tego by mieć w swojej ofercie własny produkt i korzyści wynikające, z jego posiadania.


Poznaj także opracowanie WebSEM.pl na temat mediów społecznościowych.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


One thought on “SEM Prasówka #3

  1. Pingback: 2leasing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *