SEM Prasówka #2

Prasa marketingu internetowego, optymalizacji dla wyszukiwarek oraz e-commerce.
sxc.hu, bizior

W tym tygodniu wiele było o budowaniu strategii link building (mój tekst na ten temat już wkrótce na WebSEM). ponad to blogi marketingu internetowego opublikowały wpisy o marketingu w FaceBook’u a także o targetowaniu zawartości. Poniżej pełna lista:

  1. Lexy.com.pl – 33 pomysły na zdobycie linków – obszerna i przejrzysta lista, dzięki któremu łatwo zwiększymy link popularity.
  2. Gadzinowski.pl – Skuteczny FaceBook marketing case study Lenovo – chcesz poznać 77 dni skutecznego marketingu facebooka, dzięki któremu Twoja firma może zyskać klientów?
  3. [ANG] searchengineland.com – An Introduction To Content Targeting – artykuł wprowadzający do ważnego zagadnienia dla pozycjonerów i copywriterów, mianowicie targetowanie zawartości (ang. content targeting) tak by wskazywać powiązania odpowiednimi grupami słów kluczowymi, wskazujących omawiane zagadnienie.
  4. dynanet.pl – 10 przykazań coywritera – na koniec lekka lekturka z 10 wskazówkami dla twórców treści.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


One thought on “SEM Prasówka #2

  1. To bardzo ciekawa tematyka, i wiele sposobów jest wykorzystywanych nieświadomie… Jeśli by zacząć ich świadomiej używać (a nie czekać na inicjatywę użytkowników) można by całkiem nieźle dotrzeć do szerszych kręgów odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *