SEM Prasówka #1

Prasa marketingu internetowego, optymalizacji dla wyszukiwarek oraz e-commerce.
sxc.hu, bizior

Zapraszam do pierwszej tygodniowej prasówki na tematy związane z marketingiem internetowym i optymalizacją dla wyszukiwarek. Zawierać ona będzie linki i krótkie streszczenia najciekawszych artykułów, które ostatnio się ukazały w blogach branży SEO/SEM i social media.

  1. Semahead.pl – ACE czyli eksperymenty w Google Adwords – artykuł opisuje w sposób szczegółowy nową funkcję wprowadzoną w Google Adwords. Eksperymenty w GAdw umożliwiają dynamiczne sprawdzanie zmian i korzyści wynikających ze modyfikowania danej kampanii.
  2. Zarabianie-na-blogu.pl – Strategiczne blogowanie – bardzo atrakcyjny tekst o tym jak skutecznie zacząć wypełniać niszę w blogowaniu w danej branży i budować swój wizerunek dzięki blogowi.
  3. performance-media.pl – Potęga Google w liczbach – Coś na luzie, artykuł w którym Google jako potężna firma reprezentowana jest również przez potężne cyfry. Dla lubiących ciekawostki.
  4. SprawnyMarketing.pl – Google Instant bez wpływu na długi ogon – tłumaczony artykuł z serwisu SEOMoz.org – obala on pogląd głoszony przez wielu specjalistów marketingu internetowego jakoby Instant miał ukrócić długi ogon.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *