Reklama w stylu search…

Dziś przedstawiam nieco zapomniane i już nie tak popularne narzędzie zaprojektowane przez Google, mające poniekąd promować YouTube, ale i umożliwiające nam stworzenie własnej reklamy internetowej w postaci Video. Projektowane dzięki narzędziu nagranie ma określony styl, zaprezentowany na Video Poradnika SEO. Typowy motyw wyszukiwania fraz i pokazywania, że to nasz serwis jest na nie najwyżej.


Kreator, dostępny tutaj jest łatwy w obsłudze. Tworzenie zaczynamy od podania od 1 do 7 fraz, które będą ukazane w filmie. Możemy po ich wpisaniu w poszczególne okienka zobaczyć podgląd dostępnych wyników wyszukiwania, czy aby na pewno jesteśmy chociaż w pierwszej trójce. Ostatnia z wpisanych fraz – nie kończy się pokazaniem serpów, a jest bardziej zachętą by to sprawdzić samemu. Dlatego lepiej wybierać frazę, której będziemy w przyszłości pewni.

Następnym krokiem w kreatorze jest wybranie spośród 24 utworów muzycznych zaproponowanych jako podkład. Potem zostaje nam już tylko kliknięcie przycisku zatwierdzającego przesłanie nagrania do YT.
Narzędzie odkopał z odmętów zapomnienia Cezzy wpisem na temat mało używanych narzędzi wyszukiwarkowego giganta.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


One thought on “Reklama w stylu search…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *