Recenzja: Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Cała prawda.

Okładka pozycjonowanie w wyszukiwarkach cała prawda„Pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Cała prawda.” (link partnerski | link zwykły) to książka, która krok po kroku opisuje zagadnienia związane z SEO, ale nie poprzestaje jedynie na tym temacie. Autorka rozszerza optymalizację witryny o dziedziny pokrewne – jak reklama, public relations czy zarządzanie wizerunkiem. Nie brak także wskazówek i porad dotyczących doboru systemów zarządzania treścią (CMS) by były bardziej zgodne ze standardami pozycjonowania. Książka jest niezwykle przystępna dla początkujących pozycjonerów ze względu na swą specyficzną budowę – wszystkie zagadnienia podzielono na 51 prawd, które oddzielają specjalne strony wprowadzające – zatytułowane w niezwykle trafny sposób, który umożliwia łatwe zapamiętywanie i przyswajanie wiedzy.

W książce znajdziesz wiele podstaw dotyczących tej dziedziny działań związanych z promocją swojej witryny internetowej w sieci. Dowiesz się także, jak skutecznie i efektywnie rekrutować oraz zatrudniać specjalistów SEO/SEM (zobacz prezentacje). Dobre porady od osoby tak doświadczonej jak Rebecca Lieb przydadzą się zarówno początkującym webmasterom, którzy pragną wypromować stronę jak i managerom dużych firm, którzy chcą dokształcić się i wiedzieć czego wymagać od zatrudnianych ekspertów optymalizacji.

Autorka jest konsultantką w zakresie treści cyfrowej i optymalizacji dla wyszukiwarek. Redagowała liczne serwisy zajmujące się marketingiem interaktywnym oraz reklamą.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


2 thoughts on “Recenzja: Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Cała prawda.

  1. Osobiście nie do końca ufam książkom. Wolę poszperać na sprawdzonych stronach, niż wertować kartki. Głównie dlatego, że jest to w ostatnich czasach rynek wyjątkowo dynamicznie rozwijający się i może się okazać, że wiedza z tych książek szybko stanie się nieaktualna. czego nie można powiedzieć o internecie.
    Ale to tylko moje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *