Prezentacja: Jak w SEO wykorzystać strategię treści?

jak w seo wykorzystać strategię content marketingu?Strategia content marketingu i skutecznego wykorzysta jej w działaniach promocji i pozycjonowania strony w sieci to od dłuższego czasu kluczowy temat marketingu internetowego. Dlatego mam dla Ciebie specjalną prezentację: „Jak w SEO wykorzystać strategię treści?”

Prezentacja demaskuje 8 najpopularniejszych mitów SEO i tłumaczy inny punkt widzenia, ponad to prezentuje bardzo duży zbiór przydatnych informacji i technik jak opierać swoją promocję w sieci w oparciu o content marketing, zawartość przyjazną wyszukiwarką jak i pokazuje jak dzięki SEO wspierać inne części swoich działań marketingowych.

Prezentacja zawiera barwnie opisane studium przypadku serwisu REI, który dzięki skutecznemu połączeniu strategii treści z działaniami SEO rozwija się i przyciąga coraz większe rzesze odwiedzających. Prezentacja to tak po krótce:

  • Wprowadzenie w tematykę i study case,
  • SEO Mity – 8 najczęściej spotykanych, z ciekawymi argumentami ukazującymi realia,
  • 8 kroków na pozycjonowanie poprzez codzienne działania content marketingu – w prezentacji jest między innymi opisany przeze mnie kalendarz wydawniczy/redakcyjny
  • Prezentacja kładzie nacisk na wiele kluczowych elementów: audyt zawartości,  cykl życia treści, meta dane – sprawdź czy wszystko masz pod kontrolą?
  • W czym pomaga SEO, poza samym SEO…

Zatem zapraszam do obejrzenia:

Powyższa, polskojęzyczna wersja prezentacji została opracowana dzięki uprzejmości autora Jonathona Colemana. Jeśli chcesz obejrzeć angielski oryginał zapraszam tutaj. W tłumaczeniu nieznacznie pomogła mi również copywriterka Agata (redaktorka12@interia.pl).

A co Ty myślisz na temat strategii zawartości w działaniach SEO? Może masz jakieś doświadczenia w skutecznym wykorzystaniu contentu w budowaniu relacji z odbiorcami i skutecznym promowaniu swojego serwisu?

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


10 thoughts on “Prezentacja: Jak w SEO wykorzystać strategię treści?

  1. No cóż prezentacja jest genialna to już wiemy, ale dzięki temu tłumaczeniu mamy teraz możliwość promowania dobrej wiedzy w naszym ojczystym języku:) Pozdrawiam
    P.S. Nareszcie, czekałem na nią

  2. zawsze można coś dla siebie wyciągnąć, zresztą moja opinia w tym temacie się nie zamienia, sklep czy też duża strona www to takie miejsce gdzie zawsze można powalczyć z treścią i lepiej ją zoptymalizować, a jak mamy zoptymalizowaną to zmienić na taką by przyciągała odbiorców

  3. Lubię Twojego bloga ale ta prezentacja jest, sorry, raczej nieciekawa: za długa, z błędami, na androidzie zamula i 2 razy mi sie zresetowala przeglądarka w trakcie oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *