Nowa Lista Presell Page + KONKURS! [Aktualizacja]

Pozycjonuj samodzielnie Twoją stronę!Wyobraź sobie, że masz możliwość samodzielnie pozycjonować własny serwis – dając mu szanse na sukces, zyskanie czytelników i popularności. Takie działania są możliwe i jak najbardziej dostępne! Dziś opiszę jedno z narzędzi ułatwiających samodzielne pozycjonowanie właścicielom serwisów, webmasterom tworzącym projekty na własną rękę. Dla czytelników WebSEM.pl specjalny konkurs!

Zdobywanie rozbudowanej wiedzy z zakresu SEO jest długotrwałe oraz pracochłonne, nie musisz jednak siedzieć latami nad raportami, testami poszczególnych technik. W zeszłym roku stworzyłem produkt, które każdy właściciel serwisu internetowego może wykorzystać, żeby sprawniej i skuteczniej pozycjonować swój serwis

Mowa o Liście Mocnych Precli, stworzonej z myślą o samodzielnej walce o pozycje w wyszukiwarce – będącej listą serwisów presell page, na których warto umieszczać artykuły tematyczne z linkami prowadzącymi do Twojego serwisu. Po przedwczorajszej aktualizacji lista zawiera 171 serwisów. Co ważne:

 • wszystkie serwisy presell page są zaindeksowane (łącznie ponad 2,5 miliona podstron)
 • umieszczenie wpisów  w tych preclach jest całkowicie bezpłatne
 • produkt zawiera poradnik „Presell Page – Pozycjonuj Strony Internetowe W Google Artykułami Tematycznymi” oraz plik umożliwiający import do programu SEO Light
 • w ramach zakupu jest możliwość dwukrotnych aktualizacji produktu – dzięki czemu zyskujesz potrójnie!
 • Czytelnicy WebSEM mogą skorzystać z atrakcyjnego rabatu oraz darmowych konsultacji!

Opracowując listę zadbałem również o sprawdzenie jej skuteczności, na podstronie produktu opisałem uzyskiwane efekty. Jeśli posiadasz serwis, który chcesz pozycjonować – dzięki liście:

 1. wzmocnisz pozycję swojej strony na kluczowe frazy
 2. sprawisz, że strona trafi do indeksu wyszukiwarki
 3. zdobędziesz przewagę nad konkurencją, zostawiając ją daleko w tyle
 4. zwiększysz wyszukiwalność swojej witryny w Google
 5. przyciągniesz nowych użytkowników do Twojego serwisu
 6. zwiększy się ilość linków przychodzących Twojej strony
 7. umacnisz rankingową ocenę całej Twojej domeny w Google

Krótko przedstawie też kilka istotnych faktów dotyczących pozycjonowania artykułami tematycznymi. Ostatnio bardzo wartościowy wpis na temat przyszłości katalogów i precli w 2013 opublikował Piotr Cichosz (shpyo). Ogólnie, warto wykorzystywać siłę artykułów tematycznych, z jednoczesną selekcją serwisów gdzie owe wpisy publikujemy. Na co zwracać uwagę? Na  ilość zaindeksowanych stron, PageRank, a także wiek domeny na której stoi – korelacja tych czynników pozwala wybrać lepsze serwisy, do publikacji naszych wpisów.

 

Jak konstruować wpisy? 

Można powiedzieć, że im dłuższy tym lepszy. Oczywiście z umiarem – nie mają być to najwyższe jakościowo teksty, po prostu nie muszą być to innowacyjne wynurzenia nastawione na polecenie i zdobycie reputacji. Wpis powinien być dobrej jakości – jeśli masz wyselekcjonowane frazy na jakie chciałbyś się pozycjonować – opracowanie do nich artykułu nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Pamiętaj, by:

 • stosując linki spróbuj postawić choć w części na long tail, Google już chyba jest znudzone linkami czystych fraz, jak „wózki dziecięce” 😉
 • odwołaj się do jakiejś zewnętrznej strony, zbierając wszystkie linki wyłącznie do swojej strony – wydajesz się bardziej podejrzany, Do czego linkować? Serwisów jest nieskończona ilość, oczywiście jeśli nie chcesz odwoływać się do konkurencji – wesprzyj tych, którym to nie wiele pomoże – wikipedie, facebooka itd.
 • zadbaj o różnorodność – nie trudno przy popularności dzisiejszych serwisów video-audio o dodanie do artykułu jakiegoś filmiku, nagrania czy piosenki – to wyróżni twój wpis, nada mu więcej unikatowości oraz naturalności, a może prezentacja ze slideshare?
 • stosuj wyróżnienia semantyczne: listy wypunktowań, grafiki, kursywę – dzięki temu Twój tekst prezentuje się lepiej, jest dopracowany – zamiast typowego widoku wrzutki i tekstu rzeki, wepchanego do serwisu na siłę.

Więcej porad znajdziesz w poradniku dołączonym do Listy Mocnych Precli, który zawiera informacje nie tylko o tym jak tworzyć wpisy, ale także jak postawić własny serwis presell page, jak go wypromować oraz jak dzięki temu budować pozycję swojej strony internetowej!

Konkurs

Czas na zapowiadany konkurs! Wszyscy czytelnicy WebSEM.pl mogą otrzymać ten produkt całkowicie za darmo! Wystarczy wziąć udział w konkursie i w komentarzu pod wpisem odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego Lista Mocnych Precli ma trafić właśnie do Ciebie?„. Wyłonionych zostanie 3 zwycięzców. Czas na zgłoszenia mija 15 stycznia! Czas start!

Osoby, które zakupiły listę – jeśli wygrają otrzymają zwrot kosztów.

=== WYNIKI KONKURSU ===

Listę Mocnych Precli w organizowanym konkursie wygrali: Mieczysław, Łukasz oraz foodstylist.

Zwycięzcom gratulujemy, czekajcie na kolejne konkursy 🙂

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


19 thoughts on “Nowa Lista Presell Page + KONKURS! [Aktualizacja]

 1. Szczerze mówiąc nie wierzę w sukces osiągnięty dzięki korzystaniu z darmowych precli. Jeśli nadarzyłaby się okazja w postaci przetestowania takiej listy, to z chęcią sprawdziłbym czy jestem w błędzie.
  Tak jak pisał Piotrek: moc mają prywatne i zamknięte grupy. Czy ta darmowa też takową posiada?

  Pozdrawiam

 2. Od dlugiego czasu szukam dobrych i stabilnych precli, ale niestety o takie ciezko:) Taka lista mocnych precli ulatwila by mi zycie i pozwolila pokonac KungFuPande i inne zwierzaki z zoo Google:)

 3. Kiedyś nabyłem u jednej osoby na jej blogu podobny produkt, ale dotyczący katalogów – lista okazała się megaskuteczna, pieniądze na nią wydane zwróciły się wielokrotnie. Czy byłbym w stanie samodzielnie taka listę przygotować? Pewnie tak, ale musiałby poświęcić na to dużo czasu – na zebranie katalogów, ich analizę oraz testy itp itd. W przypadku Listy Mocnych Precli myślę, że byłoby podobnie, ale cenię swój czas i płacę za dobre produkty. Dlaczego ja powinienem dostać te listę? Bo chce się przekonać czy Lista Mocnych Precli to tylko slogan (chodzi konkretnie o to MOCNE) czy naprawdę jest coś warta 🙂 Przekonam się?

 4. Chętnie bym sprawdził listę, chociaż korzystam z płatnych. Dlaczego do mnie ? Bo szukam od dawna a znajduje naprawdę kiepie listy

 5. Napisałem kilkanaście artykułów do precli. Jeden z nich pokazuje się w wynikach na 3 pozycji, a moja strona jest na drugiej pozycji. Ciekawe czy masz na tej liście równie mocne precle, z których wpisy pokazują się w top10? Gdybym dostał taką listę byłaby możliwość sprawdzenia tego w praktyce.

 6. Wydaje mi się, że i tak nic nie zastąpi żmudnego budowania marki poprzez kontakty i wzajemne wspieranie się ludzi z „branży.” Z tego, co wiem to im więcej posiadam linków ze stron o tłumaczeniach, tym większe poważanie u Google i wyższa ocena zgodności zawartości strony z linkiem w postaci, np.”tłumaczenia.” Po co mi link ze strony, np. o wózkach widłowych. Czy precle nie są czasami ostatnio ignorowane przez Pandę?

 7. czytam od jakiegoś czasu blogi związane z SEO i z chęcią wprowadziłbym w życie zawarte na nich porady i instrukcje, lista tego typu jest świetną okazją do sprawdzenia rzeczywistej wartości działania pressel pages w pozycjonowaniu własnej strony www

 8. ?Dlaczego Lista Mocnych Precli ma trafić właśnie do Ciebie??
  Hmm, odpowiedź bardzo prosta… dlaczego nie?:D
  Dobrze wykorzystana lista to zadowolona lista.

 9. Dlaczego lista mocnych precli ma trafić właśnie do mnie?

  -Dlatego, że jestem zbyt leniwy, żeby samemu taką listę stworzyć, a regularnie korzystam z możliwości zamieszczenia swoich tekstów na dobrych stronach 🙂

 10. Chciałbym otrzymać listę precli gdyż wbrew temu co mówi google linki rządzą 🙂 A dobre listy precli to skarb. W szczególności te niedostępne listy. Posiadam rozbudowany serwis i wykorzystałbym tą listę umiejętnie przygotowując dobrze zsynonimizowane i unikalne treści. Co więcej dla paczki ze 170 adresami takich tekstów przygotowałbym przynajmniej 10 gdyż zależy mi głównie na wzmacnianiu serwisu czyli na linkach do jego podstron.
  Po prostu bardzo pięknie proszę o taką listę 🙂
  Pozdrawiam
  Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *