Drugi polski SEO HangOut za nami!

Jako, że pierwszy odniósł wielki sukces – odbył się i drugi Polski HangOut z pozycjonerami w roli głównej. Na początku wprawdzie wyszedłem z założenia, że „dziś jakoś bez polotu”, lecz szybko się przekonałem – że da się wyłowić trochę konkretów. Zresztą obejrzyjcie sami.

Jak wasze wrażenia po drugiej edycji HangOut’u?

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


20 thoughts on “Drugi polski SEO HangOut za nami!

 1. Liczyłem na relację ze spotkania jak ostatnio na Twoim blogu 😛

  Niestety nie mogłem wczoraj uczestniczyć jak w pierwszym spotkaniu. Właśnie nadrabiam oglądając materiał…

 2. Gratulacje! Bardzo fajnie i ciekawie to prowadzicie. Fajnie jest poznać czyjeś zdanie na dany temat. Mam nadzieję, że będzie jeszcze dużo spotkań 😉

 3. Szkoda, że tym razem nie udało się dopracować hangoutu od strony wizualnej, niektórych mogliśmy jedynie usłyszeć. Poza tym pojawiło się trochę więcej zakłóceń, która utrudniały słuchanie uczestników. Mimo wszystko świetna inicjatywa i czekamy na kolejny polski hangout.

  1. Ale po co warstwa wizualna? To jest do słuchania, wrzuca się na karcie w tle i w międzyczasie robi co innego – jak z radiem.

 4. Pierwszy SEO HO oglądałem na żywo, bo wiedziałem o nim od co najmniej 2 tygodni, a tu nagle drugie spotkanie, o którym dowiaduje się po fakcie, dziwne. Niemniej jednak chętnie zobaczę co tym razem było poruszane.

 5. w tle dzieci, psy, ludzi nie słychać, mówią dużo, nabijają się, widać, że podejście do tematu im leży, SEO to dobrze płatna wiedza, po co mieli by się dzielić za darmo?

 6. Dobra robota – kilka informacji dla mnie nowych. Może takie dyskusje wniosą coś pozytywnego do branży? Cały czas mam takie nadzieje, by sytuacja zaczyna się robić nieciekawa ;/

 7. Cieszcie się, że cokolwiek się dzieje, i coś takiego jest organizowane, a z czasem chłopaki na pewno dojdą do perfekcji. Nic nie przychodzi od razu 😉

 8. Jak dla mnie dyskusja na trochę zbyt ogólnym poziomie. Poszczególne problemy omawiane prze 2-3 osoby o często rozbieżnych poglądach. Początkującemu trudno wyrobić sobie zdanie.
  Teraz trochę pozytywnie. Dobrze takie spotkania się odbywają z czasem mam nadzieję, że będzie lepiej. Mimo uwag trochę spostrzeżeń i wniosków na temat pozycjonowania udało mi się wyodrębnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *