Chcesz samodzielnie pozycjonować? Najnowsza Lista Presell page i bonusy!

Pozycjonuj samodzielnie Twoją stronę!Dla wszystkich moich czytelników przygotowałem specjalną aktualizację mojego produktu – umożliwiającego skuteczne i samodzielne pozycjonowanie poprzez artykuły tematyczne. Tym razem mam dla Ciebie jeszcze więcej bonusów!

W tej edycji lista została uzupełniona dwoma dodatkowymi bonusami, które jeszcze skuteczniej pomogą w osiągnięciu najlepszych pozycji w Google.

Rzadko piszę o swoich produktach, tym razem jednak podzielę się informacją o najnowszej aktualizacji ListyMocnychPrecli. Listę uaktualniłem wczoraj, zawiera 101 mocnych serwisów presell page. Umieszczenie wpisu w każdym z nich jest darmowe (zostało sprawdzone dzień przed aktualizacją), a liczba zaindeksowanych stron z artykułami wynosi prawie 2 miliony – przez co masz gigantyczną szansę na to, że twój artykuł zostanie zaindeksowany i będzie wspierał pozycjonowanie Twojego serwisu. Lista zawiera serwisy o PageRank od 1 – 4, nie ma serwisów zerowych jak i nieustalonych pod kątem PR.

Co ważne, sprawdziłem serwisy pod kątem regularności – eliminując te, na których ostatni artykuł opublikowano w grudniu (czyli niecałe 2 miesiące temu) – tak by zawierała wyłącznie te aktualizowane w sposób bieżący (styczeń, luty).

Co ponad to? Czyli bonusy!

Specjalna edycja Listy zawiera 2 dodatkowe bonusy – które jeszcze skuteczniej pozwolą osiągnąć szczyty wyszukiwarek:

 • Listę 20 TOP Katalogów PR3 – chcę, żeby zakupiony produkt przynosił najlepsze efekty właśnie dla Ciebie!Zebrałem 20 mocnych katalogów, o PageRank równym 3 i dołączyłem jako bonus do listy.
 • Osoby, które zakupią najnowszą Listę Presell Page otrzymają także kupon na audyt SEO swojej witryny. To kolejny krok na drodze do osiągnięcia TOP w wynikach wyszukiwania.

Listę Presell Page oraz wszystkie bonusy możesz zakupić tutaj.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera - najświeższe informacje, porady oraz artykuły dzięki którym zwiększysz swoje pozycje w wyszukiwarce!


9 thoughts on “Chcesz samodzielnie pozycjonować? Najnowsza Lista Presell page i bonusy!

  1. Chwyty marketingowe są raczej negatywnym wciskaniem marketingowej papki. W tym przypadku to zachęcenie do pobrania produktu – jak widzisz staram się unikać górnolotnych stwierdzeń na miarę chwytów marketingowych jak przeciętnie się to widzi w reklamach. 🙂

 1. Ciekawi mnie jaka jest efektywność tych precelków. Po ostatnich aktualizacjach algorytmów standardowe metody zaczynają jednak zawodzić. Trzeba iść w stronę jakościowego contentu. Nie sądzisz Seba?:)

  1. Tak, wartościowy content to podstawa – i zakup listy ma pomóc w skutecznym zagospodarowaniu miejsc, jak już go wytworzymy 🙂
   Szczególnie ważne jest tu odejście od podchodzącego moim zdaniem pod spam – przemiału, synonimizacji czy masówek – lepiej opracować kilka wartościowych artykułów, nad którymi przysiądziemy chwilę, niż takie, które wyklikamy w 3 sekundy 🙂
   Dzięki za komentarz 🙂

 2. Precle działają. Widzę to po swoich stronach, które pozycjonowane są tylko za pomocą precli i pozycje jak były tak dalej rosną i są wysokie. To co istotne to to z jakich precli korzystamy i co tam dodajemy. Wartościowy precel + dobry tekst = na pewno działa.

 3. ja chętnie bym kupił ale jakby ktoś za mnie mądrze to dodał z wartościomymi tekstami :)tak żeby dobry profil linków uzyskać, jak ktoś ma propozycje to prosze o meila

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *