Certyfikaty

Szukasz certyfikowanych specjalistów Adwords lub Analytics? Doskonale trafiłeś. Kilkuletnie doświadczenie i praca dla klientów pozwoliły mi uzyskać takie certyfikaty.

Certyfikowany specjalista Google Analytics

Certyfikowany specjalista Google Analytics

 

Certyfikowany specjalista Google Adwords

Certyfikat Google Adwords

 

W czym mogę Ci pomóc?

Powyższe certyfikaty pozwalają, byś był pewny iż oferowane usługi są profesjonalne i na najwyższym poziomie. W swoich działaniach skupiamy się na maksymalizacji uzyskiwanych efektów z prowadzonych kampanii!

  • audyt SEO – zaawansowana analiza i opracowanie rekomendacji dla Twojej witryny, dzięki którym będzie ona zgodna ze standardami Google oraz technik SEO – co przełoży się na wzrost ruchu i pozycje w wyszukiwarce
  • zaawansowana analityka internetowa – chcesz dowiedzieć się gdzie na twojej witrynie tracisz najwięcej pieniędzy? a może interesuje Cię, które materiały są najbardziej skuteczne w pozyskiwaniu ruchu i konwersji na sprzedaż?
  • kampanie Adwords w sieci wyszukiwań i sieci reklamowej – to doskonały sposób na pozyskiwanie nowych klientów, a wsparcie tych działań odpowiednią analytiką pozwoli uzyskać najwyższe możliwe rezultaty!

 Napisz do nas teraz: kontakt@websem.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *